Provokon Zaimina, kqyreni me kend ban foto nga shtrati (foto)

Kangëtarja Zaimina Vasjari ka publikue nji video në Instastories, në të cilën shfaqet në shtrat e mbulueme veç me çarçaf.

Në këtë video ajo ndodhet me nji miken e saj dhe gjatë tanë kohës janë tue kesh me njana-tjetrën.

auto_z1_1480514013-39827311480524413 auto_z2_1480514013-26142541480524415

Shperndaje në: