Pse Danni doket seksi, sa herë i bani operacion cicat! (+18)

Ajo ka nji fizik që shumë femna e kanë zili.

Megjithatë modelja dhe aktorja Danni Levy nuk ndalet.

32-vjeçarja ka zbulue se ka me ba nji ndërhymje të pestë në cica.

 

2-dani

 

3-dani

 

4-dani

 

5-dani

Shperndaje në: