Pse Kim Kardashian mundet me i humbë 1 milion dollarë nga rrjetet sociale?

Kim Kardashian mundt me i humbë të paktën 1 milion dollarë në muej për shkak se bani nji hap mbrapa në mediat sociale dhe në të gjitha angazhimet profesionale, simbas nji këshilltari të famshëm financiar.

Ylli i showbizit, e cila ishte viktimë e nji hajnije në banesën e saj në Paris, asht tërheqë nga syni i publikut mbas ngjarjes së tmerrshme.

“Marka e njohun e Kim gjeneron të paktën 1 milion dollarë në muej vetëm nëpërmjet postimeve të përgjithshme në rrjetet sociale”, ka thanë këshilltari financiar për People.

2-kimii