Pse kjo video po e then internetin. Kqyreni edhe ju!

Nji adoleshent ka kap momentin kur retë morën formën e asaj që duket i gjason nji penisi te madh.

Video humoristike e formës së çuditshme u publikue në Twitter të Shtunën dhe që atëhere asht ba virale dhe asht shikue dhe shpërnda miliona herë.

Në videon e dytë të bame në Mayami të Floridas, nji grup grashë ndigjohen tue bertitë kur shohin formën e organit gjigand seksual mashkullor në hava.

 

Shperndaje në: