Pse po akuzohet për tradhti kjo supermodele!

Modelja amerikane Ashley Graham, e njohun për faktin se ishte modelja e parë me masën 14 që ka pozue  për kopertinat e shumë revistave të modës, si Maxim, Swuimsuits For All dhe Sports Illustrated, ishte akuzue nga kritikët si tepër e shnoshë dhe që promovonte nji stil jetese jo shumë të shnetshme.

Por, ditët e fundit ajo ka postue disa fotografi në profilin e saj në Instagram, në të cilat doket komplet ndryshe dhe e dobësueme. Modelja ka humbë kilet e tepërta, por që në fakt e banin atë të dokej unike.

Dhe, me sa doket nji gja e tillë nuk asht pritë mirë nga fansat, të cilët e kanë cilësue këtë si nji tradhti të modeles në misionin e saj në botën e modës.

Screenshot_12-23 Screenshot_13-17 Screenshot_15-20

Screenshot_4-31

Shperndaje në: