Publikohet video e dytë e nxetë e Kim Kardashian (+18)

Kim Kardashian persëri në qendër të thashethemeve rozë, ose më saktë me pullë të kuqe.

Në duert e nji faqe amerikane kanë ra pamjet filmike të nji video të nxetë, ku shfaqet Kim Kardashian me Ray J.

Simbas “Daily Star”, videoja ka dalë në shitje për 19 milionë paund, ose rreth 30 milionë dollarë.

Video e dytë mes Kim Kardashian dhe Ray J simbas raportimeve në mediat britanike, asht ende ma e nxetë se video e parë, e cila u publikue në vitin 2007.

Në atë kohë, Kim tha se, e kishte vuejt shumë daljen në publik të asaj video.