Pushimet e Julianne Hough me shoqet, qe tranimi i tyne (+18)

Aktorja amerikane Julianne Hough ka nda foto në rrjetet siociale ku shfaqet së bashku më shoqet e saj, aktoret Nina Dobrev dhe Milissa Sears, të cilat kanë pozue me kurriz, por pa pjesën e poshtme të bikinit, tue na kallxue të mbasmet.

Imazhin e saj provokues 28 vjeçarja e ka shoqnue me mbishkrimin: “Hana të plota”.

Kjo nuk asht hera e parë që aktorja amerikane poston foto provokuese në rrjetet sociale, por këtë herë doket se ka sjellë diçka ma interesantë nga ç’jemi mësue me kqyrë shpesh.

Screenshot_10-14 Screenshot_13-8

Shperndaje në: