Putin puthet në buzë me Donald Trump (Foto)

Presidenti rus, Vladimir Putin dhe kandidati për president të SHBA’ve, Donald Trump, janë puthë në nji anë të murit të nji restoranti në Lituani.

Muri, i pikturuem nga nji artist lokal, Mindaugas Bonanu ka marrë vëmendjen e mediave ndërkombëtare, shkruen Independent.

Fotografi të shumta të kësaj pikture murale janë publikue në rrjetet sociale, por edhe në mediat ndërkombëtare.

putin trump puthje

Shperndaje në: