Qe e dashuna e re e Di Caprios

Mbas lidhjeve të tij të maparshme me modele si Naomi Campbell, Gisele Bundchen e Bar Rafaeli, kohët e fundit Leonardo DiCaprio doket se asht fiksue me modelet bjonde, dhe e radhës asht polakja Ela Kawalec.

Simbas “Daily Mail”, Ela asht e dashuna e re e aktorit, tashma 41 vjeçar.

Fituesi i çmimit “Oscar” dhe modelja polake janë fotografue së bashku në New York, ditën e Ejte, mbas nji feste nji natë ma parë.