Qe kush asht shqiptarja seksi që ka çmendë Europën

Jo vetëm shqiptarët, por e tanë Europa ka pasë vëmendjen mbramë në tribuna, të dominueme nga francezët.

Por, nuk ishin francezët ata që kanë tërheqë vëmendjen, por dy bukuroshet seksi shqiptare, të cilat vazhdimisht janë fotografue nga mendiat europiane.

Derisa bjondja ishte Rike Roci, zeshkanja seksi asht vajza me emnin Irid Oxa, e cila jeton në Milano të Italisë dhe njihet për fizikun e saj bombastik.

irid

Shperndaje në: