Qe pamjet: Në këto filma, aktorët kanë ba seks me të vërtetë (+18)

KUJDES: PAMJE EROTIKE

“Ka me qenë nji film i egër. Kemi me ba seks me të vërtetë”.

Kështu deklaroi aktori i njohun Shia LeBeouef para se të niste xhirimi i filmit “Nymphomaniac”, me regjisor të famshmin dhe kontroversin Lars von Trier.

Por, ky nuk asht filmi i parë, ku aktorët bajnë seks me të vërtetë.

Shortbus-2006

Në këtë film të John Cameron Mitchell ka nji skenë orgjie në nji klub, e vërtetë e gjitha.

9 Songs-2004

Filmi e pati premierën në Cannes, por gazetat thanë se ai ishte ma shumë porno se nji film artistik.

The Brown Bunny-2003

Regjisori dhe aktori Vincent Gallo u kritikue ashpër për shkak të nji skene të fortë me seks oral. Edhe ky film e pati premierën në Cannes.

Baise moi-2000

Filmi i regjisores Virgine Despentes u kritikue për skenat e forta me seks dhe dhunë.

Wild Orchide-1989

Filmi u censurue në SHBA. Aktorët kryesorë, Mickey Rourke dhe Carre Otis banë seks jo veç në film, por edhe në jetën private patën nji lidhje.

2-52 3-53 4-52 8-38