Qe pse nuk duhet me u ngatërrue me Melissa’n

Melissa Giraldo asht nji modele kolumbiane e lindun në Medellin. Linja perfekte dhe nji karriere e suksesshme në botën e modës.

Ajo ka kalue kufijtë e vendlindjes mbasi tashma asht ba e njohun edhe në Shtetet e Bashkueme të Amerikës.

melissa-giraldo-311

nota-ok1

melisa5

Shperndaje në: