Qe qysh Brad Pitt e pshton vogëlushen nga turma

Nji hero edhe në jetën reale. Kështu e kanë përshkrue aktorin e Hollywood’it, Brad Pitt, mbasi pshtoi nji vogëlushe nga turma, e cila rrezikonte me u shtypë.

Nji grumbull i madh fansash ishin mbledhë në Canarie, për me pa aktorin e tyne të preferuem.

Në nji moment, Pitt kupton se turma po rrezikonte vajzën e vogël dhe asht afrue për me marrë në krahë.

Shperndaje në: