Qe qysh e prish fustanin 5 mijë dollarësh Gigi Hadid!

Gigi Hadid asht e re, e pasun dhe e famshme. Kështu që nuk duhet me ju dokë çudi nëse e kqyrni tue “shkatërrue” nji fustan të shtrejtë të Dolce& Gabanna tue u hedhë me të në nji pishinë.

Kjo asht ajo që pikërisht modelja 21 vjeçare, e dashuna e kangëtarit Zayn Malik ka ba. E tana kjo ishte pjesë e punës së saj.

Ajo asht hedhë në pishinë mbas nji sesioni fotografish, pa e vra mendjen për fustanin që kushtonte plot 5.375 dollarë.

362FAF9600000578-3686453-Before_the_plunge_Gigi_Hadid_looked_pretty_in_a_pink_sequined_dr-a-29_1468332078465 362FAFA600000578-3686453-image-a-7_1468330968700 362FAFF800000578-3686453-There_she_goes_A_photo_assistant_asked_the_21_year_old_star_to_j-a-22_1468331895475 362FAFF800000578-3686453-There_she_goes_A_photo_assistant_asked_the_21_year_old_star_to_j-a-22_1468331895475-1

Shperndaje në: