Qysh ishte jeta e Presidentit Trump, kur ai ishte veç Donald (foto)

Ka pasë nji fëmini të lumtun dhe nji adoleshencë të mbushun me kujtime dhe sakrifica, por mandej jeta e Presidentit të 45’të të ShBA’ve, Donald Trump, ka njoft shumë suksese, por dhe momente të vështira.

Gjithsesi, ajo ka qenë mjaftë e mbushun me kujtime dhe të paprituna, por ajo që ka me ardhë tash për Trump asht vërtetë befasia ma e madhe.

Manjati i pasunive të patundshme, biznismen, zotnues konkursesh të bukurisë, ylli i “reality show”, e tash, në kulmimin shpërthyes të nji fushate populliste e ndjeshëm të polarizueme, President i Shteteve të Bashkueme të Amerikës.

“Time” ka ‘gërmue’ në arkiva dhe na sjell nji fotogaleri mjaft të veçantë dhe interesante nga jeta e Presidentit të ri të Shteteve të Bashkueme të Amerikës.