Qysh u ba pornostare e famshme, çika nga Kërraba e Tiranës (foto +18)

Sot ajo asht nji prej shqiptareve ma të ndjekuna në rrjetet sociale dhe gjithçka e ka arrite falë deshjes.

Në ditët e sotme me sa duket kjo asht nji nga mënyrat ma të mira për me arrie famën, por jo përherë ka qenë kështu.

Pornostarja shqiptare, Alby Rydes, tashma me nji karrierë të konsolidueme në Shtete e Bashkueme të Amerikës, ka pase tjetër andërr kur ishte ma e vogël.

Emni i saj asht Xhoana dhe asht me origjinë nga Kërraba e Tiranës. Rreth 6 vite ma parë rrinte me shtëpi me qira në Tiranë, me disa shoqe te saj, deri sa u largue për në Itali.

Nji burim shumë i afërt me çikën ka thanë për “JOQ.al” se në Itali shkoi me dëshirën për me studiue për aktrim, por…