Receta që jau zgjat seksin për 30 minuta ma shumë (foto +18)

Kjo asht nji recetë shumë e thjeshtë dhe praktike që mundet me u përdore si nga femnat, po ashtu edhe mashkut, me qëllim që raporti i tyne seksual me mujt me zgjat edhe 30 minuta ma shumë.

Kjo pije asht ideale, mbasi asht e pasun me antioksidantë dhe eleminon radikalet e lira, shkruen Shije.

Përbamësit:
100 ml lang portokalli;
100 ml çaj kamomili;
2 lugë gjelle mjaltë;
1 lugë gjelle lang limoni;

Pregaditja:
Qitni të gjithë përbamësit në nji blender dhe konsumojeni këtë pije përpara se të kryeni marrëdhanie.

Shperndaje në: