Regjisori Stone sjell trailer’in e filmit për Snowden

 

Regjisori i shquem dhe fitues i Oscar’it, Oliver Stone, na sjell tregimin e vertete ma te randesishem te shekullit 21, ‘Snowden’.

Permes aktoreve Joseph Gordon – Lewitt dhe Shailene Woodley, shpalos tregimin e pabesueshem personal te pathane ndonjihere per Edward Snowden, ish-kontraktorin e Agjencise Kombetare te Sigurise (NSA), i cili u ba ne njerezit ma te kerkuem ne bote. Ai konsiderohet hero nga disa, kurse tradhtar nga te tjeret. S’asht me randesi ne cka besoni, Stone tregon se pse me kete tregim, ‘Snowden’ ka me qene nji nder filmat ma interesante te vitit, i cili shfaqet neper kinema me 16 Shtator.