Rihanna e mbulueme veç me pëlhurë, në videoklipin që ka me dale nesër

Sot janë publikue edhe disa fotografi nga videoklipi ma i ri i Rihanna’s, e cila para disa dite e ka sjellë për fansat e saj nji pjesë të xhirimeve.

Se kanga ka me dale nesër, e paralajmëroi edhe vet Rihanna.

Kanga “Kiss it better” asht njana nga kangët e albumit “Anti”, të cilin këngëtarja e ka publikue pak kohë ma parë dhe që po vazhdon me i mbajtë koncertet e këtij albumi.

 

rihanna rihanna1 rihanna2 rihanna4