Rihanna ma e nxehtë se kurrë gjatë shfaqjes së fundit

Ajo nuk mund të quhet e ndrojtun apo e stepun.

Rihanna sigurohet që me lanë shej kudo që shkon dhe këtë e dëshmoi edhe në Los Angeles ku ishte gjatë turneut të saj botnor.

Kangëtarja 28-vjeçare u shfaq seksi dhe provokuese me nji veshje të zezë komplet të tejdukshme, që ja nxirrte ma s’miri në pah gjoksin e zbuluem.

Shperndaje në: