Rihanna u heq telefonat fansave në koncertin e saj

Picture Shows: Rihanna June 21, 2016 Singer Rihanna performs at the Aviva Stadium in Dublin, Ireland. Non Exclusive WORLDWIDE RIGHTS - NO IRELAND Pictures by : FameFlynet UK © 2016 Tel : +44 (0)20 3551 5049 Email : [email protected]

Kangëtarja Rihanna ka zhvendosë koncertin e saj të radhës muzikor në Londër.

Aty ajo performoi para fansave hitet e saj. Simbas mediave ndërkombëtare, Riri asht nga ato që di si me i tërheqë vëmendjen.

Në nji moment, kangëtarja ndaloi muzikën dhe u kërkoi tanë të pranishmëve në Wembley që me i futë në xhep telefonat e tyne.

Rihanna ju drejtue turmës tue ju thanë: “Nuk due që me më shkrue mesazh, asnji mesazh. As të dashunit, të dashunes apo nanës tuej. Telefonat mundeni me i mbajtë veç nëse me ta po më filmoni mue”.

Shperndaje në: