Rihanna vjen me nji befasi të madhe në vitin 2017! (video)

Mbasi u fol për pjesëmarrjen e Rihannas në filmin “Valerian and City of Thousands of Planets”, u shtue kurioziteti për me ditë ma shumë rreth rolit të kangëtares.

Traileri i publikuem së fundmi e theu kureshtjen e krejtëve.

Në të shfaqet Riri dhe edhe pse vetëm për pak sekonda, duket e mrekullueshme në rolin e kangëtares së cilës i ndryshon ngjyra e veshjes ndërkohë që ecën.

Pjesë e filmit janë gjithashtu edhe modelja Cara Delevingne në rolin e Laurelinës.

Filmi pritet me dalë në kinematë botnore me 27 Korrik 2017.