Rikthehet filmi bashke me Angelina Jolie

Aktorja e famshme Angelina Jolie asht gati për rikthim, mbas nji kohe te gjatë.

“Disney” njoftoi se ka gati produksionin e dytë të filmit Maleficient.

Kjo u ba e ditun nga Linda Woolverton, skenariste e filmit, e cila ka deklarue se filmi po bahet gati për nji kapitull të dytë dhe aktorja Angeline Jolie ka me qenë pjesë e saj.

Por nuk u ba e ditun se kur ka me dale filmi nëpër kinemate botnore.

jolie

Shperndaje në: