Rita deshet para 12 milionë ndjekësve në rrjetet sociale (foto +18)

Rita Ora nuk asht hiq e turpshme kur vjen puna për me kallxue ‘asetet’ e saj.

Kështu, ajo vendosi me postue disa fotografi dhe video në Instagram, tue reklamue markën e të mbrendshmeve Tezenis dhe tue u krenue me trupin e saj.

26 vjeçja publikoi edhe disa mesazhe për 12 milionë njerëz që e ndjekin online, prej të cilëve shumica komentonin se sa ‘hot’ po dukej ajo, shkruen metro.

Kangëtarja e lindun në Prishtinë po vazhdon me korrë suksese.

Së fundmi, ajo asht caktue për me udhëheqë spektaklin MTV Europe Music Awards që mbahet në Londër më 12 Nandor.

Shperndaje në: