Rita fillon xhirimet e filmit ma t’ri, e bukur dhe natyrale

Rita Ora ndodhet në Vancouver të Kanadasë ku ka me i fillue xhirimet e filmit të ri “Fifty Shades Darker”.

Kangëtarja kosovare u pa para fillimit të xhirimeve me veshje sportive dhe pa grim, tue e tregue anën e saj të bukur edhe kur asht natyrale.

Media e pyeten edhe njiherë Orën për thashethemet lidhun me rapper’in Jay Z.

“Janë thashetheme të tablloideve, janë krejt rrena. Nuk kam asgja kundër Beyonce, kam veç respekt”, tha Ora.

rita rita1 rita2
fiffty

Shperndaje në: