Rita Ora me të mbrendshme të pazakonshme!

Rita Ora ka marrë pjesë së fundi në xhirimet e “Fiifty Shades Darker”.

Kangëtarja padyshim që ka ditë qysh me tërheqë vëmendjen derisa ka shfaqë të mbrendshmet e saj të pazakonshme, ndërkohë që drejtohej për në Glastonbury.

25 vjeçarja kishte veshë dhe nji palë pantallona që ja zbulonin ma shumë të mbasmet e saj.

35a079cd00000578-3658452-image-a-22-1466777077412 35a0789600000578-3658452-image-a-19-1466777045254

Shperndaje në: