Rita Ora po vjen në Kosovë (foto)

Kangëtarja me famë botnore, Rita Ora, edhe pse ka shumë angazhime, nuk harron asnjiherë të afërmit.

Rita në Kosovë pritet me ardhë frik dhe ka me qenë e pranishme në njanin nga lokalet e kryeqytetit, Prishtinë.

Këtë e ka konfirmue nëpërmjet llogarisë së tij, muzikanti Nesim Maxhuni, i cili thotë se asht çashtje ditësh ardhja e Ritës.

auto_nesim_1497967974-7255651497972172

Shperndaje në: