Rita Ora vjen me disa fotografi të nxeta

Përveç kangëve dhe videoklipeve, Rita Orën jemi mësue ta shohim edhe në kopertinat e revistave ma prestigjioze të hueja, e po ashtu edhe me fotosesione ku asht shfaqë e deshun.

Edhe në setin e fundit të fotografive që ka postue ajo në llogarinë e saj në Instagram ka ardhë me nji pamje mjaft në formë dhe hot.