Rita shfaqet mahnitëse në rrugët e New York

Rita Ora ka mahnitë sërish me stilin e saj.

Ajo asht pa mbramë tue u largue nga New Yorku, me nji fustan të zi me stil mjaft elegant.
25 vjeçarja nga Kosova, ka qenë e shoqnueme nga supermodelja, Joan Smalls, dhe të dashunin e Smalls, Bernard Smith, me të cilët ka me darkue në nji restorant popullor në Manhattan.

20160818133328105 20160818133328105-1 20160818133336635-1

Shperndaje në: