Rita takon princin Charles, i uron udhëtim të kandshëm n’Kosovë

arrives to attend The Prince's Trust Celebrate Success Awards at London Palladium on March 7, 2016 in London, England.

Kangëtarja e famshme Rita Ora ka takue Princin Charles të Mbretnisë së Bashkueme në ceremoninë “Prince’s Trust Celebrate Succes Awards”, në Londër.
Vemendja e mediave ndërkombëtare ishte te paraqitja e bukuroshes në tepihun e kuq dhe takimi i saj i shkurtë me Princin e Wellsit.
Në llogarinë zyrtare të familjes mbretnore britanike në Twitter shkruen se Rita i ka uru Princit Charles udhëtim të sigurt në Kosovë.
Princi dhe Dukesha kane me vizitue Kroacinë, Serbinë, Malin e Zi dhe Kosovën nga data 14-19 M

ars.

Shperndaje në: