Rita vjen me look të ri, keni me u befasue çka po ban tash! (foto)

Përveçse ajo po punon për albumin e ri, Rita Ora asht e angazhueme edhe në nji projekt filmik, xhirimet e të cilit tashma kanë nisë.

Bahet fjalë për filmin “Wonderwell”, ku kangëtares me origjinë shqiptare i asht dasht me ju përshtat rolit të saj, dhe për këtë shkak asaj i duhet që shpesh herë me ndryshue edhe look.

Këtë herë Rita si duket asht kthy në stilin e viteve 1920.

Ndërsa ma poshtë keni me shikue transformimin e kangëtares në këtë projekt të ri.

 

6-rita

 

5-ritaa

 

4-rita

 

3-rita

 

2-ritaa

 

1-ritaaa