Rita vjen me nji fotografi provokuese bardhë e zi (foto +18)

rita ora

Çdo ditë e ma shumë, Rita Ora po fiton vëmendjen e mediave rozë, jo vetëm për shkak të talentit të saj në kangë, por edhe si modele dhe shfaqjet e saj në publik mjaft provokuese.

Kangëtarja me origjinë shqiptare ka publikue së fundmi këte foto mjaft provokuese në llogarinë e saj në Instagram.

Fotoja e Ritës asht bardhë e zi, ndërsa veshja i ekspozon gjoksin.

 

 

Shperndaje në: