Rose krejt hata, ju tronditë më këto foto superseksi (foto +18)

Tri ditë ma herët, Demi Rose mahniti fansat e saj, tue pozue topless në pllazhet e Ibiza’s.

Sot, modelja ka godit persëri tue pozue me të mbrendshme dhe nxjerrë në pah format e saj mahnitëse.

Këtë herë, Demi Rose ka shërbye si imazhi ma i mirë, për reklamimin e linjës së saj prej të mbrendshmeve.

 

Shperndaje në: