‘Sekreti’ ma seksi i Putinit ekspozon format! (foto +18)

Ajo asht nji nga kangëtaret ma të njoftuna në Rusi.

Daily Star e etiketon si ‘sekretin ma seksi të Vladimir Putin’.

Bahet fjalë për modelen dhe kangëtaren Nadeea.

Mbasi ka ‘pushtue’ Rusinë, tash ajo kërkon famën planetare.

Natyrisht tue i lanë shumë pak vend imagjinatës.