‘Sekreti’ ma seksi i Vladimir Putin ekspozon format seksi (foto +18)

Ajo asht nji nga kangëtaret ma të njohuna në Rusi.

Daily Star e etiketon si ‘sekretin ma seksi të Vladimir Putin’.

Bahet fjalë për modelen dhe kangëtaren Nadeea.

Mbasi ka ‘pushtue’ Rusinë, tash ajo kërkon famën planetare.

Natyrisht tue i lanë shumë pak vend imagjinatës.

 

 

Shperndaje në: