‘Seks për ditëlindje’, Rita Ora publikon foto nga shtrati (foto)

Superylli shqiptar me famë botnore, Rita Ora dje festoi ditëlindjen.

Derisa po qëndron në Dubai në mesin e miqve dhe atij që supozohet me qenë i dashuni misterioz i saj, Rita nuk ka hezitue që me provokue.

Ajo ka publikue në Snapchat nji foto tue hangër në shtrat. Në përshkrim të fotos ajo ka shkrue “Birthday Sex” (Seksi i ditëlindjes), tue lanë me u kuptue që ajo ka pasë nji natë romantike me dikend.

auto_rita-1-11480239128

Shperndaje në: