Seksbomba shqiptare vjen me nji album fotosh interesante!

Bleona Qereti asht nji nga personazhet ma karizmatike të show-bizit shqiptar dhe për këtë numëron nji numër të konsiderueshëm fansash.

Ajo jeton në Amerikë ku siç duket ka edhe mjaft njohje me yjet e Hollywood’it dhe jo vetëm.

Njohje të cilat Bleona ka vendos me i publikue në nji album të veçantë në Facebook.

Që nga Donald Trump, Ben Affleck, Van Dame, apo Leondardo DiCapro dhe shumë tjerë janë shoqnuesit krah Bleonës në fotot e maposhtme.