Selena Gomez “çmend” internetin

Ylli i muzikës pop Selena Gomez, asht e pamundun me qenë e ftueme diku dhe prania e saj mos me ba bujë nëpër botë.

Kangëtarja 23 vjeçare ka qenë e ftueme gjatë fundjavës që lamë mbas në rubrikën e Carpool Karaoke e emisionit ‘The Late Late Shoë‘, me moderatorin James Corden, ku ka rrëfye disa sekrete të jetës së saj.

Video që keni me pa ma poshtë asht shpërnda me mija herë në internet.

Shperndaje në: