Selena Gomez në kopertinën e “Vogue Brasil”

Ajo asht nji aktore dhe kangëtare e suksesshme, por Selena Gomez së fundmi ka tregue se do ka me qenë edhe pjesë e nji prej firmave ma të famshme të modës në botë.

Përmes nji postimi të bamë në profilin e saj në “Instagram”, 23-vjeçarja ka zbulue kopertinën e revistës “Vogue Brasil”, ku shihet teksa përqafon drejtorin krijues të Louis Vuitton, Nicolas Ghesquiere.

kopertina vogue

Shperndaje në: