Selfie topless! Kim dhe Emily

kardashian-topless_302x322

Pa kalue java kur na duel krejt cullak, Kim Kardashian na vjen edhe me ni selfie. Tashti topless.

Asht bashke me manekenen dhe aktoren Emily Ratajkowski, njisoj – topless.

 

kim

Shperndaje në: