Sfida që po ban namin në internet (foto, video +18)

Së fundi në internet po qarkullon nji sfidë e re, e ashtuquejtuna “Sfida e Manekenit”. Dhe atyne që kanë dëshirë me u ba pjesë e saj, nuk ju duhet me ba asgja tjetër, përveçse me qëndrue “ të ngrimë”, taman si me qenë manikenë.

Siç doket nga fotot, kjo sfidë e re asht pranue menjiherë nga nji palestër në SHBA, ku ylli i fitnessit Bradley Martyn na kallxon përmes nji video, mashkujt dhe femnat që frekuentojnë këtë palestër, derisa qëndrojnë si manikenë gjatë stërvitjes.

d12-521479296745

Por ajo çka bjen në sy, janë pozicionet dhe pozat e tyne seksi.