Shihne edhe ju, krejt sytë janë të Emily (foto +18)

Emily Ratajkowski mori vëmendjen, kur po dilte nga hoteli Ritz, për nji natë jashtë në kryeqytetin francez.

Krejt sytë ishin tek ajo kur u paraqit me nji fustan të shkurtë ngjyrë ari, në të cilin ekspozoi hiret trupore.

Modelja 26 vjeçare kishte vendos që të dilte pa jelekë, tue lanë gjoksin të lirë dhe të ekspozuem.

 

Shperndaje në: