Shihne vetë, apo ju duket si princeshë tash Rihanna! (foto)

Ajo bani persëri që kryet e të tjerëve m’u kthy mbrapa!

Rihanna  tërhoqi vëmëndjen e të gjithëve në premierën e filmit  në të cilin ka me marrë pjesë “Valerian and the City of a Thousand Planets”.

Kangëtarja dhe aktorja goditi me zgjedhjen e bame në veshje teksa parakalonte në Hollywood.

E veshun me nji fustan rozë pastel, me shpatullat e zbulueme dhe me pjesën e pasme të zgjatun,  29 vjeçarja jepte pamjen e nji princeshe  e cila sapo kishte dalë nga nji rrëfim përrallash.

ImageImageImageImage