Shihni femnat me të mbasmet ma seksi, në mesin e tyne edhe 2 shqiptare! (foto +18)

Ajo ka 5.2 milionë ndjekës në Instagram dhe kuptohet lehtë pse.

Modelja JoJo Babie asht shumë seksi.

Ajo ka kallxue format e saj në disa foto të nxeta.

Ndërkohë, në fotogalerinë e Daily Star gjeni femnat me të mbasmet ma seksi n’industrinë e show-bizit.

Mes tyne edhe shqiptaret Rita Ora dhe Bebe Rexha.