Shihni qysh i kaloi pushimet kjo modele seksi shqiptare (foto +18)

Alesia Bami asht padyshim nji nga modelet shqiptare ma të bukura dhe seksi, kjo edhe për shkak të moshës së saj shumë të re, vetëm 18 vjet.

Ajo gjithmonë ka tërheq vëmendjen e mediave rozë tue pas për të shumëllojshmëni lajmesh.

Qysh e vogël pjesë e televizionit dhe sigurisht edhe pjesë e modelingut, Alesia tashma asht edhe pjesë e pandame e show-bizit, ku shpesh fotot e saj mbushin faqet e portaleve, por dhe rrjetet sociale.

Alesia këtë muej ka kalue pushime fantastike në Antalya ku simbas informacioneve ajo ka qenë aty me familjen e saj.

Por fotot që vijnë nga modelja super-seksi tregojnë se Alesia aty jo vetëm është relaksue por edhe argëtue pa fund gjatë mbramjeve dhe ditëve në pllazh.