Shihni si u duk Xhensila si nusja e Besartit (video)

Në Pallatin e Brigadave në Tiranë kangëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Besart Kallaku tashma e kanë mbajtë ceremoninë e martesës.

Xhensila u shfaq në ceremoni ma e mrekullueshme se kurrë dhe me nji fustan të jashtëzakonshëm që askush s’e priste.

Në ngjyrën klasike të bardhë, super voluminoz, me nji bisht aq të gjatë sa duheshin dy njerëz për me mbajt, Xhensila Myrtezaj ja besoi gjithë madhështinë fustanit, tue zgjedh me i mbajtë flokët të lëshueme.

Por makeup asht kujdes për të Sellma ecila ka prezentue nji video ku duket shumë mirë si asht looku i Xhensilës.

 

 

Shperndaje në: