Shokon Shkendije Mujaj, nxjerr ‘zogun’ në foto për fansat (foto +18)

Shkëndije Mujaj i ka habitë krejt me këtë foto. Në këtë foto ajo shfaqet desh nga brezi i poshtë dhe thuejse e ka zbulue “zogun”.

Gjithsesi doket që kosovarja nuk asht e kënaqun, mbasi në komentin shoqnues të fotografisë shkruen:

“Ju ende nuk më kuptoni mue, mos u shqetësoni…!”.

sh_1479105663-7365599

Shperndaje në: