Shoqet e ‘Made in Chelsea’ ju lajnë pa frymë!

Yjet e serialit të famshëm “Made in Chelsea”, doket kanë me kalue së bashku këtë verë dhe vendi që ato kanë zgjedhë asht jugu i Francës.

Mbas Louise Thompson dhe Jess Woodley, tashma asht Tiffany Watson, e cila poston foto provokuese në profilin e saj në “Instagram” si për me i rivalizue shoqet e saj.

1468410415_INATI1

1468410437_inati2 1468410449_inati4

Shperndaje në: