Shqiptarja që po tranon Kroacinë!

Modelja shqiptare, Iris Shala, nuk ka hezitue kurrë me i kallxue linjat trupore.

Ajo njihet si modele që vepron në Kroaci dhe ky tashma nuk asht nji sekret.

Bukuroshja në bikini ngjyrë të kuqe ka kallxue trupin e saj fenomenal në nji mur.

iris-shala