Shqiptarja seksi që e tranoi Zvicrën

Modelja dhe bukuroshja shqiptare Enkelejda Lajçi, e cila jeton në Aarau të Zvicrës, po i magjeps të gjithë me bukurinë e saj.

Bukuroshja 18 vjeçare u ba e njoftun kur u zgjodh “Miss Grand Albania 2015”.

Kujtojmë se ajo vitin e kaluem ka përfaqësue Shqipninë në “Miss Grand International”, garë kjo që asht mbajtë në kryeqytetin tajlandez në Bankok dhe ku bukuroshja shqiptare asht përzgjedhë në mesin e ma të mirave.

1_1469613465-3728271 3_1469613472-5146371 804_missgrandthailand_20151013155435_joqstuxy1357